+86-515-88853166

Kategória produktu

Kontaktujte nás

Pridať: No.9 Chengxiang Road, Dagang Town, Yancheng City, Jiangsu Province, Čína

PC: 224043

Tel: 0086-515-88853166

Fax: 0086-515-88853166

Pošta: jsshuoying@hotmail.com

jsshuoying@126.com

Novinky

Domov > Novinky > Obsah

Automatické podávanie Tipy na údržbu rezných strojov

Presné nastavenie, list-kŕmené Auto-kŕmenie Die Cutting Machine je zabezpečiť, aby presné presnosť predpolohovacie presnosť kľúčových parametrov, upraviť presnosť regulácie zahrnuté do mnohých faktorov, niektorí operátori často používajú iba Systém pred inšpekciou, Táto metóda je nevedecká. Aj keď systém predbežnej kontroly môže zabrániť tomu, aby papier nebol na mieste, papierový uchopovač papiera spôsobený nespolehlivým skrúteným papierom a inými problémami, ale ak chcete skutočne nastaviť presnosť systému cez systém, musí byť priemer sondy nastavený Od približne 1 mm do 0,1 mm Z presnosti poplachu, skutočnosť, že to nie je možné dosiahnuť. Preto by sa mali brať do úvahy tlakový valec, čas papiera, bočná regulácia a ďalšie faktory, presnosť regulácie nastaviť najlepšie podmienky.

Je veľmi dôležité, aby niektorý z operátorov vypol túto detekčnú funkciu pre automatický podávač rezačky, ktorý je veľmi nebezpečný. Ak stlačíte-Detekcia normálne a mimo papiera detekcie, potom, akonáhle stlačíte Oddelenie zaseknutia papiera situácia, niekoľko vrstiev papiera budú okamžite superponované, spôsobí dopravnú nehodu, poškodenie zariadenia, a nehoda je veľmi ťažké vysporiadať sa s.

Pravidelné nahrádzanie mazadiel, značkové jednodielne Auto-kŕmenie Die Cutting Machine továrne dokumenty sú veľmi prísne mazacie cyklus tabuľky, rôzne časti zariadenia potrebné mazadlá značky, model, a najmä nahradenie cyklu mazacieho oleja sú podrobné nárok. Vo všeobecnosti, základné obchodné podniky v súlade s požiadavkami značky, model kúpiť maziva, ale neúmyselne na pravidelnú výmenu mazív. Mnoho pracovníkov na riadenie mazania zariadení prichádza do úvahy, pretože olej v palivovej nádrži je stále veľmi jasný, v nákladoch na náklady, opustiť výmenu nového plánu mazív, nechať zariadenie pokračovať v prevádzke.


Domov | o nás | Produkty | Novinky | Výstava | Kontaktujte nás | Spätná väzba | Mobilný telefón | XML | Hlavná stránka

TEL: +86-515-88853166  E-mail: jsshuoying@hotmail.com

Copyright © Jiangsu Shuoying Precision Machinery Co, Ltd