+86-515-88853166

Kategória produktu

Kontaktujte nás

Pridať: No.9 Chengxiang Road, Dagang Town, Yancheng City, Jiangsu Province, Čína

PC: 224043

Tel: 0086-515-88853166

Fax: 0086-515-88853166

Pošta: jsshuoying@hotmail.com

jsshuoying@126.com

Novinky

Domov > Novinky > Obsah

Die rezací stroj by mal venovať pozornosť a riešiť sedem hlavných problémov

Po prvé, časťami týchto prostriedkov spracovania kvality a montáž presnosť

Obmedzené na technickej úrovni Výroba domácich strojov, Die rezací stroj, mnohých častiach hrubé spracovanie. Ako občasné mechanizmus a hlavný pohon systému a v reťazci medzi zodpovedajúce a výrobná presnosť priamo ovplyvňujú rýchlosť stroja, ak zhromaždenie presnosť ovplyvňujú presnosť rezu die a spôsobiť hluk. Iný príklad je koleno bar tlaku mechanizmus a pohyblivé platforma určiť rozdiel je nerozumné, bude spôsobiť vibrácie, vplyv na rýchlosť a presnosť.

Po druhé, prerušovaný inštitúcie, reťaze a kŕmenie zuby

Sploštené Die rezací stroj používať rovnaké indexovanie mechanizmom, tvar cam je rozumné je kľúč. Reťazec tesnosť mierny, príliš krátka alebo príliš voľné ovplyvní presnosť rezu zomrieť. Byt tlak Die rezací stroj na papier je väčšinou pevné, ale v high-rýchlosť pohybu je stále ľahké deformácie, núdzové zastavenie zotrvačnosti. Dobré zuby Vysoká tvrdosť a svetlo hmotnosť, uhol a tlak veľkosť stredne.

Po tretie, prenosovej sústavy

Aktuálne die hlavnej jednotky je poháňaný motorom a Závitovková prevodovka. Závitovkové súkolesia sú väčšinou špirálové zuby, treba poznamenať, že keď koleso červa a červ zariadenie v sub-kolo, zuby a zuby medzi veľkosťou odporu je vhodné. Odpor je príliš veľký, Závitovková prevodovka nie je hladký; odpor je príliš malá, neprispieva k toku mazív. Tam je iracionálne tlak uhol ovplyvnia plynulosť prenosu.

Štyri, vysekávanie verzia, vysekávanie nôž a gumy

Tieto tri sú základné časti vysekávanie, ktoré priamo súvisia kvalitu vysekávanie. Tanier vyžaduje jednotnú hustotu, nízka hmotnosť, Vysoká tvrdosť, dobrá pružnosť, jednoduché spracovanie, hladký, silný, nôž riadka vložené za stabilitu a môže byť nahradený niekoľkokrát. Ostrie noža na ostré, výška nôž a veľký nôž malý ohýbanie. Tvrdosť gumy bar by mierny, môžete stlačiť štrbinových, ani môžete odolnosť je nedostatočná.

Piaty, kŕmenie rýchlosť a polohovacie mechanizmus

V súčasnosti je bežne používanou metódou kontinuálneho kŕmenia, čiže vždy prekrývajú predné list a späť kus papiera. Táto metóda je hladký, rýchly, ale rýchly pohyb v knihe o polohovanie predbežného nariadenia majú veľký vplyv, papier po účinnosti kliešte alebo odskočiť, výsledkom je umiestnenie nie sú povolené. Ideálne Die rezací stroj by mala zabezpečiť rýchlosť rezania zomrieť v rovnakom čase, papier na platforme kŕmenie najnižšej možnej.

Šesť izieb sprievodca

Úloha Vodiaca lišta polohovanie a riadenie reťaze. Hrúbka vodiacej lišty by mali byť vhodné a môžu byť vložené v reťazci. Vzdialenosť medzi hornej a dolnej koľajnice musí zabezpečiť, aby reťazec cez hladké, príliš malé zvýšenie odporu; príliš veľký reťazec ľahké poraziť. Trajektórie Vodiaca lišta a dĺžka reťaze mať určitý vplyv na výkon stroja.

Sedem, tlakom inštitúcií

Najdôležitejšie zariadenia Die rezací stroj je mechanizmus spôsobujúci tlak. V súčasnosti najbežnejšie mechanizmus bar double lakeť, kľuka otáča jeden týždeň, to robí aktívny platni dvakrát dosiahnuť najvyššiu pozíciu limit. S cieľom zabezpečiť kvalitu vysekávanie, celú platformu by nemala byť nútená, aj keď pod tlakom. Takže pracovné plochy horných a dolných platforiem musia byť rovnobežné. Ak dizajn je nerozumné, spôsobí nerovnomerný tlak, prázdne cesty je príliš veľký.


Domov | o nás | Produkty | Novinky | Výstava | Kontaktujte nás | Spätná väzba | Mobilný telefón | XML | Hlavná stránka

TEL: +86-515-88853166  E-mail: jsshuoying@hotmail.com

Copyright © Jiangsu Shuoying Precision Machinery Co, Ltd