+86-515-88853166

Kategória produktu

Kontaktujte nás

Pridať: No.9 Chengxiang Road, Dagang Town, Yancheng City, Jiangsu Province, Čína

PC: 224043

Tel: 0086-515-88853166

Fax: 0086-515-88853166

Pošta: jsshuoying@hotmail.com

jsshuoying@126.com

Novinky

Domov > Novinky > Obsah

Niekoľko faktorov ovplyvňujúcich efektívnosť vyrovnávacej Die Cutting Machine

1. Rýchlosť rezu: plne automatické vyrovnávanie rýchlosti rezania stroja rýchlosť rezania je veľmi rýchla, v porovnaní s predchádzajúcim Die Cutting Machine v rýchlosti vyššie sa niekoľkokrát zlepšila, rýchlosť rezania je zárukou účinnosti celého Die Cutting Machine;

2. Veľkosť a výška kŕmenia: S vývojom procesu návrhu, plne automatické vyrovnanie Die Cutting Machine veľkosti papiera a výška neustáleho zlepšovania, zomrieť rôzne druhy výrobkov z lepenky;

3. Metóda kŕmenia: Tradičný spôsob podávania sa používa na dopravu pásového dopravníka, nový typ pera sa používa na automatickú technológiu odsávania papiera, automatická technológia odsávania papiera dokáže robiť papier rýchle, presné atď.

4. Die Strihanie Stabilita stroja: Teraz je technológia Die Cutting Machine vyspelá, rýchlosť rezania a presnosť boli veľmi stabilné, a preto sa stlačením lisu stlačením stroja stalo veľmi dobre.

Spôsob vysekávacieho stroja v spôsobe vysekávania

1. Inštalácia a pripravenosť

Die Cutting Machine, ktorý sa používa v rôznych spôsoboch rezania, inštalácie a pripravenosti na zmenu času, je tiež skvelý. Ak je triedený podľa času, entity vyrážať najkratší, nasleduje razenie doštičiek, nasledované fyzickým stlačením a nakoniec zníženie tlaku papiera.

Všeobecne platí, že metóda dierovania času inštalácie je relatívne krátka, technológia nie je komplikovaná, nastavenie stroja je tiež veľmi malé, vhodné pre bežný personál na použitie. Squeeze zložitejšie, vyžaduje prevádzkovateľ má bohaté odborné skúsenosti a vysokú úroveň odbornej spôsobilosti.

2. pracovná rýchlosť

Všeobecne platí, že inštalácia otočného stola a ladenie, potom pracovná rýchlosť je extrémne rýchla. Všeobecný nováčik je však ochotný použiť druh pomalšej vysekávacieho nástroja bubnov a použitie tejto metódy rezania na vysekávanie prechádza procesom separácie stripovacieho papiera, ktorý je bežne známy ako krabicový stroj.


Domov | o nás | Produkty | Novinky | Výstava | Kontaktujte nás | Spätná väzba | Mobilný telefón | XML | Hlavná stránka

TEL: +86-515-88853166  E-mail: jsshuoying@hotmail.com

Copyright © Jiangsu Shuoying Precision Machinery Co, Ltd