+86-515-88853166

Kategória produktu

Kontaktujte nás

Pridať: No.9 Chengxiang Road, Dagang Town, Yancheng City, Jiangsu Province, Čína

PC: 224043

Tel: 0086-515-88853166

Fax: 0086-515-88853166

Pošta: jsshuoying@hotmail.com

jsshuoying@126.com

Novinky

Domov > Novinky > Obsah

Tam bol obdobie sýtosti na trhu pre Swing rameno Cutting Machine

Tu bola doba nasýtenia na trhu pre stroj na rezanie ramien

Kameň rezačka swing rameno na rôzne hĺbky spracovania kameňa, môže byť spracovanie na kameň pod menej ako 1 m3, môže obrátiť, výrazne šetriť kamenné zdroje, tiež priaznivé pre ochranu životného prostredia. Rôzne druhy kamenných materiálov je možné obrobiť a obrobiť s vysokou účinnosťou a efektívnym použitím malých kamenných materiálov, aby sa výrobné náklady znížili. V procese obrábania sa rezanie plechového rezania uskutočňuje ručným rezaním, poloautomatickým rezacím strojom s otáčavými ramenami a rezacím obrábacím strojom s numerickým riadením ramien. Ručné rezanie je flexibilné a pohodlné, ale ručná kvalita rezania je nízka, chyba veľkosti je veľká, materiál je veľký odpad, následné zaťaženie spracovania je veľké a pracovný pomer je slabý, produktivita je nízka.

Poloautomatické obrábacie stroje s pákovým ramenom je kvalita obrábania obrobku lepšia, pretože používa strihacie zariadenie, nie je vhodné na rezanie jednotlivých kusov, malých dávok a veľkých dielov. Iné typy poloautomatických hojdačiek Stroj obrábacieho stroja s kĺbovým ramenom znižuje pracovnú silu pracovníkov, ale funkcia je jednoduchá, vhodná pre niektoré časti rezu s pravidelnejším tvarom. V porovnaní s manuálnym a poloautomatickým rezným režimom môže rezanie CNC efektívne zlepšiť efektívnosť a kvalitu rezania pri rezaní dosiek a znížiť pracovnú intenzitu obsluhy. Spolu s vývojom moderného strojárskeho priemyslu sa zlepšila aj efektívnosť práce a kvalita výrobkov pri rezaní dosiek. Preto je trhový potenciál CNC Swing Arm Cutting Machine stále veľmi veľký a perspektíva trhu je optimistickejšia.

Odvetvový trh s trhacími ramenami sa objavil vo fázovom nasýtenom štáte, niektoré nové podniky neustále zaplavovali do priemyslu, vznik výroby je v plnom prúde na trhu, niektoré problémy, ako napríklad nedostatok inovácií v našej krajine. Po druhé, pretože keramický priemysel v našej krajine zatiaľ nebol zrelý a špecifikácie, a dopyt na trhu je veľký, čo dáva priestor pre malé podniky prežitie, ale jedna vec pripomenúť: v dôsledku keramického priemyslu súťaže je veľmi divoký, surový Materiálová cena je vysoká, čo vedie k tomu, že niektoré podniky používajú menej kvalitné suroviny, znižujú výrobné náklady, čo má za následok, že kvalita výrobkov nie je zaručená. Aj keď nie je menej intenzívna cenová vojna, ale pre tento druh javu stále existuje, ak vaša spoločnosť USES je tento druh metódy, tak finále je jeden falošný ťah môže stratiť hru.

Technika rezania dlaždice Swing Arm Cutting Machine

Keramická dlažba je v procese rezania, keď je rezaná línia nožovej jazvy tenká, tehlový okraj, ktorý keramická dlažba tlačí na trhliny, je čoraz viac krásna. Naopak, hlbšie a hrubšie línie noža, tým skôr tehla dno, tým viac naklonené a dokonca zubaté. Foshan Swing rameno rezanie stroj zdieľať zručnosť používať Swing rameno Cutting Machine:

1. Nepoužívajte čepel na stlačenie tehál v prevádzke rezacieho stroja s otočným ramenom.

2. Pri rezaní ramien stroja presuňte "rukoväť" do hornej riadiacej polohy, aby ste zabránili kolíziu čepele s dlaždicami. Čepeľ sa nebude používať z dôvodu chyby.

3, rezací stroj, rezanie výkyvného ramena na tlačenie tyče na zadnú stranu, nechajte tlak na nožnom ostrie na keramickej dlaždici, vhodný ovládač vretena pred vpred, aby sa zaistila drážka, prítlačná noha nasadená na keramickú dlažbu, Ťahať rukoväť, keramické dlaždice môže byť ako prasknutie jazvy.

4. Stroj na rezanie výkyvných ramien pre archaizáciu alebo iné konvexné konkávne a iné dlaždice, prosím vymeňte nôž! Keramická dlažba drsnej plochy skráti životnosť čepieľky.

Aký je stav rezacieho kyvadla v našej krajine?

Stroj na rezanie závitov s ramenom v súčasnosti prevažuje v druhu trhu 8-16, ktorý sa používa na spracovanie terasovitých tehál, podložia pod zemou, vnútorná stena s uhlom 45 stupňov a ďalší jednorázový koniec, lesk vysokej kvality. Páči sa vám široká továreň na spracovanie keramických obkladačiek.

Výhody: stroje a zariadenia na výrobu keramických dlaždíc, teraz je najdôležitejším strojom na obrábanie ramien Swing Arm + kombinácia výkyvných ramien, prvýkrát použitý pri spracovaní kaskádových tehál, kotviacich línií a iných keramických spracovateľských profesií, výhody, vysokej presnosti obrábania, rýchlosti a Iné charakteristiky.

22t 27t automatic hydraulic swing arm cutting machine.jpg

side.jpg

Domov | o nás | Produkty | Novinky | Výstava | Kontaktujte nás | Spätná väzba | Mobilný telefón | XML | Hlavná stránka

TEL: +86-515-88853166  E-mail: jsshuoying@hotmail.com

Copyright © Jiangsu Shuoying Precision Machinery Co, Ltd